O Szkole English EXPERT

O Szkole English EXPERT

BONY NA SZKOLENIA - KURSY DOFINANSOWANE ZE ŚRODKÓW UE


Zapraszamy na dofinansowane kursy językowe dla osób dorosłych.

Wybierz kurs najlepszy dla siebie, ucz się w mini grupie lub indywidualnie  i otrzymaj dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej w wysokości blisko 90%.

 

Szkoła językowa Białystok

Z nami przełamiesz barierę językową i nauczysz się skutecznie języka. Jeśli zechcesz, możesz także zdobyć międzynarodowy certyfikat językowy!

 

Wybierz spośród kursów języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego na każdym poziomie zaawansowania - sprawdź z nami bezpłatnie swój poziom.

Przykładowe poziomy w skali europejskiej CEFR:

  • Podstawowy A1/A2
  • Średniozaawansowany-niższy A2+/B1
  • Średniozaawansowany-wyższy B1+/B2
  • Zaawansowany B2+/C1+
Przykładowe certyfikaty możliwe do uzyskania na koniec kursu:
  • Język angielski - TOEIC (najbardziej uznawany w środowisku pracy - zobacz) lub TELC (uznawany jako podnoszący kwalifikacje w szkolnictwie i służbach cywilnych)
  • Język rosyjski - TELC
  • Język niemiecki - WIDAF
  • Język hiszpański - DELE
  • Język francuski - TFI

UWAGA - Aby skorzystać z kursu należy najpierw zarejestrować się w projekcie BONY NA SZKOLENIA (link do strony poniżej)  w programie 3.2.1 lub 3.2.2

NAJBLIŻSZY TERMIN NABORU TO JUŻ 17-go czerwca - OSOBY ZAINTERESOWANE POWINNY APLIKOWAĆ Z CHWILĄ ROZPOCZĘCIA NABORU PONIEWAŻ LICZBA MIEJSC JEST BARDZO OGRANICZONA - link do strony projektu.

UWAGA - Do tej pory, przy poprzednich naborach, rejestrując się w projekcie w momencie rozpoczęcia naboru wystarczyło podać w formularzach w utworzonym profilu tylko niezbędne, podstawowe informacje i donieść dokumenty w określonym terminie do Punktu Obsługi. Wybór konkretnego kursu, terminu, poziomu, itd., mógł nastąpić w następnej kolejności - po wejściu do projektu. To oznacza, że na pierwszym etapie rekrutacji można było nie wpisywać numeru szkolenia, lub wybrać dowolny z Bazy Usług Rozwojowych (a dopiero po wejściu do projektu ustalić ze szkołą szczegóły). Przy tym naborze może być podobnie.

Numer szkolenia można jednak uzyskać także przed wejściem do projektu.

W tym celu, najlepiej jest odwiedzić naszą szkołę i ustalić poziom kursu oraz sposób realizacji.

Numery szkoleń grupowych na określonych poziomach zamieszczone są już w Bazie Usług Rozwojowych i można z nich korzystać.

Numery szkoleń indywidualnych przydzielamy uczestnikowi po wizycie u nas. Numery widoczne w Bazie Usług Rozwojowych należą już do konkretnych uczestników.

LINK DO NASZYCH KURSÓW W BAZIE USŁUG ROZWOJOWYCHZapisz się i poczuj szybkie efekty!

WAŻNE - NAJPIERW ZGŁOŚ SIĘ DO PORJEKTU NA STORNIE WWW.BONYNASZKOLENIA.PL!

Masz pytania? Napisz do nas - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub zadzwoń pod nr 85 742 2630


doroli_600

 

 

Kursy ogólne i egzaminacyjne

Kursy ogólne i egzaminacyjne
Czytaj więcej…

Szkolenia biznesowe i firmowe

Dla_firm Szkolenia biznesowe i firmowe
Czytaj więcej…

Ćwiczenia multimedialne

Ćwiczenia multimedialne
Czytaj więcej…

Zapisz się online

Zapisz się online
Czytaj więcej…