Oferta dla firm

img

Szkolenia dla firm


EXPERT-business_600

EXPERT Business to propozycja szkoleń dla słuchaczy z różnych grup zawodowych, prowadzonych w siedzibie naszej szkoły jak oraz na miejscu w firmie lub instytucji. Uczymy języka specjalistycznego oraz wszelkich umiejętności językowych niezbędnych do sprawnej komunikacji zawodowej. Program kursów EXPERT Business to m.in.:

  • Rozmowy telefoniczne – zwroty powszechnie stosowane w rozmowach biznesowych oraz problematycznych sytuacjach takich jak prośby o wyjaśnienie, powtórzenie, sparafrazowanie, przeliterowanie informacji, etc.
  • Komunikacja mailowa – unikanie powszechnych błędów, dobór odpowiedniego rejestru, optymalne skonstruowanie wypowiedzi, „best practice”, etc.
  • Komunikacja biznesowa face-to-face – powitania, zapoznawanie się z partnerami biznesowymi, prezentacje biznesowe, pitching, negocjacje, umawianie spotkań i uczestniczenie w nich, etc.
  • Mniej formalne sytuacje biznesowe – small talk, nawiązywanie kontaktów, networking, lunche i kolacje biznesowe, etc.

Stosowana przez nas metoda zapewnia szybsze efekty, co pozwala na podniesienie stopnia zaawansowania słuchaczy w krótszym czasie, obniżając przy tym koszty szkolenia.

Zaufało nam już wiele firm i instytucji. Chętnie przygotujemy ofertę dostosowaną specjalnie do Państwa potrzeb.

firmy_600

Zapraszamy do kontaktu:

Adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zapraszamy także do skorzystania z promocji obejmującej BEZPŁATNE, NIEZOBOWIĄZUJĄCE ZAJĘCIA POKAZOWE

 

Kursy ogólne i egzaminacyjne

Kursy ogólne i egzaminacyjne
Czytaj więcej…

Szkolenia biznesowe i firmowe

Dla_firm Szkolenia biznesowe i firmowe
Czytaj więcej…

Ćwiczenia multimedialne

Ćwiczenia multimedialne
Czytaj więcej…

Zapisz się online

Zapisz się online
Czytaj więcej…